Yurt içi ve Yurt dışı Bayi Gezi ve Toplantıları

01

Yurt içi Yurt Dışı Uçak Bileti

02

Yurt içi – Yurt dışı Otel Rezervasyonları

03

Vize İşlemleri ve Seyahat Sigortası

04

Uluslararası Konferans ve Fuar katılımları

Kalyon Turizm etkinlik, incentive ve kongre organizasyonu deneyimi olan ekibi ile, kurumunuzun her türlü yurt içi ve yurt dışı bayi gezileri ve bayi toplantıları için hizmet vermektedir.

Kalyon Turizm olarak küresel tecrübemiz ile Türkiye, Akdeniz, Balkan, Avrupa Birliği ülkeleri, Ameriika başta olmak üzere tüm dünyada münferit ve grup seyahat ve toplantıları için en iyi hizmeti sunmaktayız. Tüm dünyada destinasyon tecrübesi ve güçlü ilişkileri ile Kalyon Turizm uluslararası toplantı ve insentiv ihtiyaçlarınıza en iyi ve en özel alternatif ve çözümleri üretir.
Kalyon Turizm bayileriniz, müşterileriniz ve şirket çalışanlarınız için en eşsiz ve unutulmaz seyahat programlarını organize eder.

  • Destinasyon Seçimi ve Yönetimi
  • Yurt içi ve Yurt dışı program ve tur önerileri
  • Uçak- Vize- Sigorta Hizmetleri
  • Yerel tur ve hizmetler
  • Motivasyon Programları
  • Ekip Faaliyetleri ve Aktiviteleri

Yurt içi yurt dışı uçak bileti

IATA üyesi olan Kalyon Turizm, deneyimli ve müşteri profilini yakından tanıyan satış kadrosuyla, en kısa sürede tüm havayolu şirketleri ile beklentiniz, alışkanlıklarınız ve tercihlerinize uygun en ekonomik ve güvenilir biçimde yurt içi ve yurt dışı noktalarına seyahat edebilmeniz için en uygun alternatifleri size sunacaktır.

Yurt içi – Yurt dışı Otel Rezervasyonları

Münferit oda rezervasyonu taleplerinden grup rezervasyonlarına yurt içi ve yurt dışı konaklama hizmetleri için Kalyon Turizm kaliteli ve rekabetçi alternatifler sunar.

Vize İşlemleri ve Seyahat Sigortası

Deneyimli vize ekibi ile Kalyon Turizm tüm vize ve seyahat sigortası işlemleriniz için tam hizmet sunmaktadır. Başvuru formlarının doldurulmasından, randevu alınması ve vize görüşmelerine refakat edilmesine kadar tüm aşamalarda Kalyon Turizm vize ekibi süreci yürütmektedir.

Uluslararası Konferans ve Fuar Katılımları

Kalyon Turizm olarak küresel tecrübemiz ile Türkiye, Akdeniz, Balkan, Avrupa Birliği ülkeleri, Amerika başta olmak üzere tüm dünyada uluslararası kongre, konferans ve fuar katılımları için VIP ve gruplar için hizmet sunmaktadır.

Fırsatlardan haberdar olun

Haber bültenimize abone ol!

Üye olmak istiyorum